kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki | Numer ref.: OWW/015/MBI

Oferta:

  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy po 3 miesiącach
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca od pon. do pt. na 3 zmiany
  • Wynagrodzenie: 3500 zł brutto + premia miesięczna 30% = 4550 zł brutto/miesiąc + dodatek do pracy w porze nocnej
  • Dodatek za obiady w wysokości 16 zł/dzień
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (niski i wysoki skład)
  • Doświadczenie w pracy w dziale produkcji (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego w obszarze wysokiego składowania
  • Magazynowanie oraz odbieranie towarów z produkcji
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pomocnicze prace magazynowe
  • Załadunki/ rozładunki

Pozostałe oferty pracy w firmie ManpowerGroup Sp. z o.o.
Etat Pracownik magazynu w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki 22-07-2022
Etat Operator linii montażowej w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie 22-07-2022
Etat Pracownik magazynu w dziale przyjęć i wydań w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Sochaczew 20-07-2022
Etat Operator wózka widłowego w firmie: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki 18-07-2022
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2022
Wyświetleń: 90