kandydatów

Etat Inżynier Budownictwa

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6740949, z dnia 2022-03-23

Klient portalu Praca.pl

Działam w branży Budowlano - Inwestycyjenj. Realizujemy własne projekty oraz inwestorów prywanych i instytucjonalnych.

Inżynier Budownictwa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Umiejętność:
  • płynne czytania dokumentacji projektowej oraz technicznej niezbędne do kierowania projektami budowlanymi,
  • rozwiązywania problemów technicznych, nanoszenie zmian w projekcie, korygowanie błędów projektowych, dostosowanie projektu do aktualnie obowiązujących przepisów budowlanych,
  • przygotowywania przedmiarów, wycen, doboru materiałów zamiennych,
  • zamawiania właściwych materiałów ich oceny,
  • prawo jazdy.

Wymagania

  • niezbędny język angielski w stopniu komunikacyjnym B2,
  • języka turecki mile widziany.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów, premie, dodatki, itp.,
  • wysokość wynagrodzenia od 9000.00 brutto.