kandydatów

Etat Pracownik Administracyjny - Dziekanat

Firma: Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu miejsce pracy: Radom

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.
Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

Pracownik Administracyjny - Dziekanat
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja
  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa mailowa i telefoniczna biura
  • realizacja zleconych obowiązków
  • wspieranie pracowników akademickich od strony administracyjno-organizacyjnej
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • dyspozycyjności
  • zaangażowania, rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości obsługi pakietu Microsoft Office
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych
  • dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, w zależności od nabywanych kompetencji i zaangażowania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i dofinansowania do nauki
  • eventy integracyjne