kandydatów

Etat Material Master Data Specialist

Firma: Tremco CPG Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6762114, z dnia 2022-03-28

Tremco CPG Poland Sp. z o.o.

Tremco CPG Poland jest wiodącym producentem i dostawcą specjalistycznych, bezspoinowych posadzek żywicznych do zastosowań przemysłowych i dekoracyjnych. Oferujemy światowej klasy rozwiązania posadzkowe na bazie żywic syntetycznych: epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i winyloestrowych.

Tremco CPG Poland jest częścią CPG Europe, regionalnego oddziału RPM International Inc., który łączy czołowe marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit. CPG Europe zatrudnia ponad 1400 osób na całym kontynencie i produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, odpowiadające na złożone wymagania współczesnego budownictwa.

Material Master Data Specialist

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w pracy z danymi i systemem SAP.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za całą zintegrowaną bazę danych w module MM (Material Master data programu SAP) oraz poprawność wprowadzanych danych w systemie;
proces tworzenia nowych towarów i BOM-ów, modyfikacja BOM-ów pod kątem zmian produkcyjnych oraz zarządzanie wszelkimi innymi procesami zmian w MM;

będzie odpowiedzialna/y za proces połączenia danych z innych systemów.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowych pozycji materiałowych w SAP obejmujących: surowce, materiały handlowe, wyroby gotowe,
  • wprowadzanie zmian w danych podstawowych materiału np. z powodu zmiany w nazwach produktów,
  • uczestnictwo w procesach przejęć i fuzji w Polsce odpowiedzialność za wszystkie ustawienia podstawowych danych materiałów, transfer produktów,
  • w ramach procesów przejęć i fuzji współpraca z konsultantami SAP i pracownikami innych Spółek przy przenoszeniu danych do systemu SAP,
  • odpowiedzialność za transfery/rozszerzenia produktów od innych partnerów IC,
  • współpraca z innymi Spółkami Grupy w Europie i na Świecie w celu zapewnienia jednolitej struktury danych prezentowanych w MM,
  • wsparcie kolejnych transferów produkcji do Polski w najbliższych miesiącach, latach,
  • ścisła współpraca z innymi działami: produkcji, CO, SOP, zamówień;
  • analiza i rozwiązywanie problemów systemowych zgłaszanych przez użytkowników z zakresu MM;
  • usprawnianie procesów oraz narzędzi używanych w module MM.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, tworzenie tabel przestawnych, funkcje),
  • doświadczenie w pracy z bazami danych Master data,
  • dobra znajomość języka angielskiego min B2,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu SAP (moduły MM, PP, CO lub purchasing) lub innych systemów klasy ERP,
  • mile widziana znajomość Power Bi
  • komunikatywność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań,
  • umiejętność efektywnego zorganizowania dnia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-03-2022
Wyświetleń: 74