kandydatów

Etat Koordynator Produkcji / Kupiec

Firma: Prosto sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6780510, z dnia 2022-03-31

Prosto sp. z o.o.

Prosto to jedna z wiodących marek odzieży wysokiej jakości segmentu streetwear. Produkty marki Prosto kierowane są do osób lubiących wyzwania, ceniących sobie komfort oraz stawiających na wysoką jakość. Ubrania Prosto cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych dynamicznych i aktywnie żyjących ludzi, dla których oprócz wygody ważne są nowoczesne rozwiązania techniczne, jakość oraz design.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za koordynowanie produkcji limitowanych kolekcji premium. Jeżeli  znasz realia polskiej produkcji, lubisz wyzwania, potrafisz znaleźć nieszablonowe rozwiązania a ponad wszystko cenisz sobie jakość i dobry styl to szukamy właśnie Ciebie!

Koordynator Produkcji / Kupiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja założonej strategii zakupowej w podległej kategorii odzieży
  • Sprawna koordynacja cyklu produkcji u zewnętrznych dostawców
  • Przygotowywanie i koordynacja zamówień materiałów i dodatków
  • Efektywna współpraca z producentami i pozyskiwanie nowych dostawców
  • Negocjacje handlowe z dostawcami
  • Research, kosztorysowanie i prezentowanie nowych rozwiązań produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów księgowych podległej produkcji
  • Rozliczanie produkcji podległego asortymentu w systemie ewidencyjnym
  • Przygotowanie karty produktu dla podległego asortymentu
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu
  • Awizacja dostaw na magazyn
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość produkcji w polskich szwalniach
  • Doskonała organizacja pracy, terminowość, samodzielność
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość procesów i technik produkcji odzieży
  • Znajomość branży streetwear
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, koleżeństwo i pozytywna energia (warunek obowiązkowy)

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się organizacji i realny wpływ na rozwój firmy poprzez współpracę przy tworzeniu produktu oraz kolekcji
  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi
  • Twórczą i nieformalną atmosferę w pracy
  • Wyjątkową lokalizację biura
  • Zniżki na zakup produktów marki Prosto