kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje  nowoczesne i  kompleksowe  rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców  we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.

Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do  20  roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do pracy osoby na stanowisku

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za całokształt zagadnień kadrowo-płacowych przypisanej części przedsiębiorstwa.

Zadania:
  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa dedykowanej grupy pracowników - przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników (w szczególności: dokumenty związane ze stosunkiem pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, świadectwa pracy, RP-7 itp.), przygotowywanie list płac w oparciu o wszystkie elementy płacowe występujące w Spółce.
  • Obsługa benefitów firmowych;
  • Obsługa dedykowanej grupy umów zleceń – przygotowywanie umów, listy płac;
  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, US, GUS, PPK;
  • Kontakt z urzędami państwowymi (ZUS, US, GUS);
  • Przygotowywanie raportów z systemu kadrowo-płacowego na wewnętrzne potrzeby Spółki;
  • Obsługa programu Płatnik.
Wymagania:
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty w obszarze kadr i płac;
  • Specjalistyczna wiedza z obszaru kadr i płac (kodeks pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, pdof);
  • Doświadczenie w pracy w nowoczesnych systemach kadrowo-płacowych (mile widziana funkcja administratora lub tzw. key usera);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Pożądana znajomość obsługi systemu kadrowo-płacowego Enova 365;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu Excel);
  • Nastawienie na klienta wewnętrznego;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności;
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • System premiowy;
  • Pracę w formule hybrydowej;
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną, zniżki na kursy językowe;
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).