kandydatów

Etat Doradca Klienta - Sprzedawca

Firma: OBI Market Budowlany miejsce pracy: Warszawa

Doradca Klienta - Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie
  • aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach
  • dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI
Wymagania:
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • znajomość asortymentu OBI będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Superhobby Market Budowlany sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.danych@obi.pl lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, t.j. OBI Centrala Systemowa sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzielił/a Pan/Pani zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pana/Pani dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.