kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Blue Solution Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6809751, z dnia 2022-04-05

Blue Solution Sp. z o.o. jest dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika od 2007r., na rynku krajowym oraz europejskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja celów i planów sprzedażowych
  • utrzymywanie oraz rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami
  • rozbudowę sieci kontaktów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków i umów handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozycjonowanie firmy jako dostawcy wysokiej jakości usług
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • silna motywacja w osiąganiu postawionych celów
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów biznesowych
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość branży transportowej oraz motoryzacyjnej
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-04-2022
Wyświetleń: 88