kandydatów

Etat Key Account Manager - Sieci Apteczne

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6815750, z dnia 2022-04-07

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową produktów kosmetycznych, higienicznych oraz środków antykoncepcji

Key Account Manager - Sieci Apteczne

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Promocja oraz budowanie pozycji rynkowej produktów kosmetycznych, higienicznych, środków antykoncepcyjnych dostarczanych przez Nordica
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z farmaceutami oraz właścicielami i koordynatorami aptek
  • Wprowadzanie nowych preparatów i akcje informacyjne w środowisku aptecznym
  • Realizowanie ustaleń centralnych dotyczących obecności produktów firmy w sklepach sieci farmaceutycznych / w ramach panelu sieci handlowych i aptecznych
  • Przygotowywanie planów sprzedaży, inicjowanie i realizowanie lokalnych akcji sprzedażowych
  • Realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych firmy na powierzonym terenie w kanale aptecznym

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w kanale aptecznym produktów kosmetycznych, higienicznych lub/i środków antykoncepcyjnych
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku aptecznego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w negocjowaniu i wprowadzaniu do sieci produktów niefarmaceutycznych
  • Znajomość kategorii towarów niefarmaceutycznych w sieciach aptecznych
  • Doświadczenie zawodowe w firmie producenta/dystrybutora produktów niefarmaceutycznych lub w sieci aptek.

Oferujemy

WYNAGRODZENIE

  • Wynagrodzenie stałe + % od sprzedaży + bonus

WARUNKI

  • Umowa o pracę
  • Możliwa praca na zasadach home office
  • Elastyczny czas pracy