kandydatów

Etat Specjalista ds. Systemów OT

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Warszawa

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/ Wydział Informatyki

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Specjalista ds. Systemów OT
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych na serwerach i stacjach roboczych systemów OT.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania na stacjach komputerowych użytkowników w obszarze OT.
  • Bieżąca obsługa zgłoszeń użytkowników (wniosków o usługę, incydentów).
  • Monitorowanie zagrożeń bezpieczeństwa dla systemów technologicznych.
  • Raportowanie o zauważonych nieprawidłowościach.
  • Udział w projektach rozwojowych.
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Implementację zasad polityki bezpieczeństwa systemów i danych.
  • Udział w postępowaniach zakupowych dot. systemów OT.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, elektrotechnika lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe w administracji systemami informatycznymi.
  • Znajomość zagadnień administracji systemami operacyjnymi Windows 10.
  • Znajomość zagadnień administracji systemami Windows Server (2012, 2016, 2019) z usługą Active Directory.
  • Podstawowa znajomość baz danych Oracle.
  • Znajomość zagadnień związanych z DHCP i DNS.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną (min. poziom B2).
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość funkcjonalna i architektoniczna systemów OT eksploatowanych w PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa w szczególności SCADA i systemów pomiarowych.
  • Znajomość środowiska VMware.
  • Kursy/szkolenia z obszaru ICT/OT, bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.