kandydatów

Etat Kosmetolog

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 6832929, z dnia 2022-04-11

Klient portalu Praca.pl

Nowy salon kosmetyczny

Kosmetolog

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej
  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało z użyciem najnowszych urządzeń i technologii
  • przeprowadzenie dokładnego wywiadu z Klientem, tworzenie planów zabiegowych, udzielanie porad dotyczących pielęgnacji
  • prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych zabiegów oraz Klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, ukończone studia z zakresu kosmetologii (magister kosmetologii)
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • wysokie umiejętności interpersonalne – doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem, doborze odpowiednich zabiegów / preparatów, itp.
  • doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów kosmetycznych, mile widziane znajomość terapii manualnych (np. masaż Kobido)
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę wraz z system prowizyjnym
  • pracę w oparciu o najnowsze technologie
  • szkolenia zabiegowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy