kandydatów

Etat Referent ds. kontrolingu

Firma: MUZEUM WARSZAWY miejsce pracy: Warszawa

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Referent ds. kontrolingu

Dział: Kontroling

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: R_5KO/2022

Jeśli jesteś osobą szukającą ciekawych wyzwań zawodowych z zakresu księgowości i kontrolingu, posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, jesteś osobą skrupulatną, kreatywną i lubisz pracować z ludźmi to szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa elektronicznego systemu ewidencji dokumentacji finansowo-księgowej, jej kompletowanie i weryfikacja zgodnie z regulacjami wewnętrznymi Muzeum Warszawy
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu kontrolingu
  • prowadzenie budżetu zadaniowego realizowanych zadań i projektów, w tym kart projektów
  • bieżąca weryfikacja i analiza oraz sporządzanie raportów z realizacji budżetów zadaniowych
  • bieżąca informacja o przekroczeniach budżetów w poszczególnych kategoriach kosztów
  • bieżące sprawdzanie poniesionych kosztów na podstawie otrzymanych faktur z podpisanymi umowami
  • prowadzenie rejestru umów z kontrahentami zewnętrznymi oraz wprowadzanie ich do Centralnego Rejestru Umów CRU
  • nadzór nad terminami zawartych umów
Nasze wymagania niezbędne:
  • wykształcenie średnie
  • biegła obsługa komputera: Windows, Internet, Excel
  • odpowiedzialność, lojalność, uczciwość, dobra organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
  • kursy i szkolenia z zakresu księgowego, kontrolingu, rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy zawodowe
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:„Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”