kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 97266

Warunki pracy

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie

  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy

  • Budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami

  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany

  • Zagrożenie korupcją

  • Permanentna obsługa klientów zewnętrznych

  • Narażenie na sytuacje stresowe

  • Praca pod presją czasu

Zakres zadań

  • Przygotowuje projekty dokumentów wymaganych w sprawach zamówień publicznych, których wartość jest równa lub przekracza 130 000 zł, w tym w szczególności projekty specyfikacji warunków zamówienia, oraz inne dokumenty związane z prowadzonym postępowaniem
  • Przygotowuje projekty dokumentów (zamówienia, umowy i inne) wymaganych w sprawach udzielania zamówień publicznych, których wartość jest mniejsza niż 130 000 zł
  • Opiniuje dokumenty dotyczące udzielania zamówień publicznych, w tym w szczególności wnioski w sprawie udzielania zamówień publicznych składane przez poszczególne komórki organizacyjne UKE
  • Przygotowuje projekty korespondencji w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego z Wykonawcami, Delegaturami UKE oraz innymi jednostkami
  • Sporządza protokoły postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
  • Uczestniczy w pracach komisji przetargowych w charakterze członka komisji
  • Prowadzi postępowania o udzielenie zamówień publicznych na innowacje oraz postępowania w sprawie wyboru partnera prywatnego w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego związane z przygotowywaniem i prowadzeniem, po stronie zamawiającego, postępowań w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym doświadczenie w sporządzaniu umów na usługi, dostawy i roboty budowlane.
  • Znajomość przepisów ustaw: Prawo zamówień publicznych wraz z aktami wykonawczymi, Kodeks cywilny, Prawo budowlane, o finansach publicznych, o partnerstwie publiczno-prywatnym
  • Umiejętność interpretacji przepisów prawa w wyżej wymienionym zakresie i ich stosowania w praktyce
  • Znajomość zagadnień dotyczących konfliktu interesów oraz przeciwdziałania korupcji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne, orientacja na klienta/interesanta
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych