kandydatów

Etat Redaktor w redakcji Zawodowej

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.

Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy do pracy osoby na stanowisku:

Redaktor w redakcji Zawodowej
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za merytoryczne i metodyczne przygotowanie podręczników i innych produktów z zakresu edukacji zawodowej.

Główne zadania
  • Redakcja podręczników i innych publikacji tradycyjnych i elektronicznych.
  • Dobór i redakcja materiału ilustracyjnego.
  • Współpraca z autorami i ekspertami zewnętrznymi.
  • Koordynacja wszystkich etapów procesu wydawniczego.
  • Jakościowa i terminowa realizacja planu wydawniczego.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy wydawniczej.
  • Mile widziane doświadczenie w dydaktyce.
  • Znajomość podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego lub gotowość ich poznania.
  • Umiejętność redagowania tekstów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność.
  • Otwartość na nowości edukacyjne oraz wydawnicze.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia – zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji – w ramach umowy o pracę.
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem.
  • System premiowy.
  • Możliwość rozwoju kompetencji na samodzielnym stanowisku poprzez system szkoleń.
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa).
  • Atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla Twoich najbliższych.