kandydatów

Etat Dyrektor Biura Techniczno-Administracyjnego

Firma: Związek Rzemiosła Polskiego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6891360, z dnia 2022-04-22

Związek Rzemiosła Polskiego jest największą i najstarszą ogólnopolską społeczno-zawodową organizacją samorządu gospodarczego, działającą od 1933 r., zrzeszającą w swych strukturach rzemieślników oraz innych mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Jako organizacja pracodawców bierze udział w dialogu społecznym, w tym w pracach Rady Dialogu Społecznego oraz innych gremiów opiniodawczo-doradczych. Związek prowadzi działalność gospodarczą, z której zyski przeznacza na cele statutowe.

Dyrektor Biura Techniczno-Administracyjnego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Administrowanie nieruchomościami ZRP w Warszawie. Nadzór nad zapewnieniem ich sprawności użytkowej oraz prawidłowego funkcjonowania urządzeń technicznych.
  • Organizowanie obsługi administracyjno-technicznej biura ZRP w Warszawie, w tym zaopatrzenia. Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technicznych, IT, naprawami i konserwacją; Nadzór nad utrzymaniem porządku.
  • Współpraca z dyrektorami jednostek zamiejscowych ZRP w zakresie administrowania nieruchomościami ZRP poza Warszawą, w tym w sprawowaniu nadzoru nad bieżącym funkcjonowaniem i eksploatacją tych jednostek.
  • Kompleksowe organizowanie najmu pomieszczeń w obiektach ZRP w Warszawie. Pozyskiwanie najemców. Nadzór nad realizacją umów najmu, rozliczeń finansowych z najemcami oraz prowadzeniem i przechowywaniem dokumentacji.
  • Organizowanie dzierżaw obiektów ZRP, zgodnie z decyzjami organów statutowych ZRP. Monitorowanie prawidłowości realizacji umów dzierżawy. Współpraca z organami statutowymi ZRP w sprawowaniu nadzoru właścicielskiego.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem obiektów i ich urządzeń oraz właściwą eksploatacją; organizowanie przeglądów okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych.
  • Planowanie oraz nadzór nad przebiegiem zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych ZRP. Przygotowywanie i uczestnictwo w odbiorach technicznych oraz weryfikacji rozliczeń za wykonane roboty. Bezpośrednia współpraca w tym zakresie z organami statutowymi ZRP i dyrektorami jednostek zamiejscowych.
  • Opracowanie lub udział w opracowaniu dokumentacji techniczno-kosztorysowej oraz przygotowaniu umów z poszczególnymi wykonawcami zlecanych prac.
  • Prowadzenie i monitorowanie baz danych, rejestrów i ewidencji, w tym prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej i składanie sprawozdań rocznych w zakresie gospodarowania odpadami i odpadami opakowaniowymi, zarządzanie BDO.
  • Opracowywanie planów finansowo-gospodarczych oraz planów inwestycyjnych i remontowych.
  • Sporządzanie bieżących i okresowych raportów i analiz dla organów statutowych ZRP.
  • Prowadzenie dokumentacji Związku zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umów oraz regulacjami wewnętrznymi Związku.
  • Wsparcie pozostałych obszarów działania organizacji w realizacji procesów powiązanych z utrzymaniem nieruchomości.
  • Kontakty z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego: preferowane kierunki: techniczne/zarządzanie nieruchomościami.
  • Co najmniej 3-letniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym.
  • Znajomości przepisów z obszaru zarządzania i administrowania nieruchomościami, ochrony środowiska oraz zarządzania zespołem.
  • Doświadczenie techniczne, budowlane, ekonomiczne lub licencja zarządcy nieruchomości mile widziane.
  • Podstawy marketingu i reklamy.
  • Sumienności, terminowości i dokładności w realizacji powierzonych zadań.
  • Samodzielności oraz umiejętności i gotowości pracy w warunkach wielozadaniowości.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych.
  • Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych na terenie Polski.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych MS Office.
  • Podstawowej znajomości lub gotowości poznania i posługiwania się dodatkowym oprogramowaniem - do zarządzania firmą i programów hotelowych.
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę; zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy.
  • Stałą i ciekawą pracę.
  • Możliwość długofalowej współpracy.
  • Rozwój zawodowy.