kandydatów

Etat Asystentka Wieczorna / Asystent Wieczorny

Firma: Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy miejsce pracy: Warszawa

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystentka Wieczorna / Asystent Wieczorny
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • wspieranie prawników w ich codziennej pracy
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • przygotowanie, edytowanie oraz archiwizacja dokumentów
  • zarządzanie korespondencją: skanowanie, kopiowanie, przygotowywanie do wysyłki
  • przygotowanie raportów oraz zestawień na potrzeby kancelarii
  • prowadzenie akt spraw sądowych
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, Power Point, Outlook
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • praca w godzinach od 17.00. - 21.00. lub od 13.00. do 21.00
  • pracę w międzynarodowym, prestiżowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • pakiet benefitów: szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, joga on-line
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych Kandydatów:

Informujemy Państwa że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa („Kancelaria”), zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez nas Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym będzie Kancelaria. Podanie informacji takich jak: (i) imię i nazwisko; (ii) dane kontaktowe; (iii) przebieg wykształcenia; (iv) przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości rozważenia Państwa kandydatury na wybrane stanowisko pracy.

Kancelaria przetwarza Państwa dane osobowe w celu prowadzenia rekrutacji pracowników, na podstawie Art. 6 ust. 1 pkt (a) lub (b) Ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych 2016/679 w zw. z art. 22(1) Kodeksu pracy.

Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Kancelarię danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie Pracy. W przypadku innych danych w zakresie przez Państwa wskazanym (np. zainteresowania, wizerunek), prosimy o umieszczenie oświadczenia o następującej treści: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym ponad zakres przewidziany przez przepisy prawa pracy a dodatkowo zawarte w przesłanych przez mnie dokumentach. Mam świadomość, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili a cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem”.

Jeżeli nie chcą Państwo aby Kancelaria przetwarzała dodatkowe Państwa dane (np. zainteresowania, wizerunek), prosimy o nie umieszczanie ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np. list motywacyjny). Państwa dane będą przechowywane do końca procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, a gdy wyrażą Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od daty udzielenia zgody.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Kancelarię prosimy o umieszczenie w CV lub liście motywacyjnym oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Kancelarię w okresie najbliższych 12 miesięcy, np: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą przy Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od daty zgody. Mam świadomość, że mogę wycofać zgodę w każdej chwili a cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem”.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, oraz - jeśli zachodzą okoliczności przewidziane prawem - prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Państwa dane będą przetwarzane na podstawie zgody, mają Państwo również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie kontaktując się z nami pod adresem e-mail: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sprawie przetwarzania Danych osobowych przez Kancelarię.

W celu wykonania tych praw oraz w razie jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych, prosimy o kontakt z nami na adres email: recruitment.warsaw@bakermckenzie.com