kandydatów

Etat Dyrektor Oddziału

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Warszawa

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi,

usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektora Oddziału
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Zarządzanie strategią handlową firmy,
  • Zarządzanie rozwiniętą terytorialnie strukturą działu handlowego,
  • Budowanie relacji ze strategicznymi klientami,
  • Zwiększanie sprzedaży Oddziału poprzez zatrudnianie i kształcenie nowych handlowców,
  • Negocjacje z kluczowymi dostawcami,
  • Kontrola i nadzór nad bieżącą działalnością oddziału Spółki,
  • Opracowywanie planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,
  • Bieżące monitorowanie konkurencji i trendów branżowych,
  • Raportowanie wyników pracy do Zarządu Spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (techniczne/zarządzanie będzie dodatkowym atutem),
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu,
  • Doświadczenie i kontakty w branży stalowej,
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi (prawo jazdy kat. B);
  • Umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języków obcych (min.1)
  • Komunikatywność,
  • Orientacja na wynik.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Decyzyjność w obszarze personalnym i handlowym,
  • Możliwość negocjacji warunków zatrudnienia w tym formę współpracy oraz strukturę wynagrodzenia,
  • Samochód służbowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.