kandydatów

Etat Menedżer Sprzedaży ds. Exportu

Firma: MASTERS Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

JESTEŚMY DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMĄ W DZIEDZINIE
SPRZEDAŻY ELEMENTÓW ELEKTRONICZNYCH JAK I USŁUG W OBSZARZE
ELEKTRONIKI. STRATEGIĄ FIRMY JEST CIĄGŁY ROZWÓJ OBSZARÓW
BIZNESOWYCH W KRAJU, A TAKŻE ROZWÓJ W OBSZARZE EUROPY.

Menedżer Sprzedaży ds. Exportu
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie zdefiniowanym kontem
  • Codzienna obsługa klienta, nadzór na realizacją planu dla konta
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z sektora rynku elektronicznego
  • Przygotowywanie ofert i materiałów promocyjnych
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • Udział w działaniach promocyjnych firmy (seminaria, szkolenia, warsztaty)
OCZEKIWANIA:
  • Samodzielność
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • Zdolność do rozwiązywania problemów
  • Dokładność i sumienność
  • Kreatywność, kultura osobista, poczucie humoru, elastyczność
  • Otwartość na rozwój i szkolenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i uporządkowanie
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office)
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Atrakcyjna forma zatrudnienia adekwatna do kompetencji i osiąganych wyników
  • Szkolenia wdrażające w zakres obowiązków;
  • Coaching doskonalący umiejętności
  • Bazę aktywnych klientów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-05-2022
Wyświetleń: 86