Etat Specjalista / Specjalistka ds. bezpośredniego wsparcia finansowego

Firma: Fundacja ADRA w Polsce miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6946224, z dnia 2022-05-04

Fundacja ADRA w Polsce

W ramach obowiązków będzie wdrożenie komponentu pomocy finansowej w ramach kompleksowego projektu pomocy osobom zmuszonym do opuszczenia Ukrainy wz. z trwającym konfliktem zbrojnym.

Specjalista / Specjalistka ds. bezpośredniego wsparcia finansowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opracowanie modelu bezpośredniego wsparcia finansowego we współpracy z ekspertami ADRA,
  • Kontakty z partnerami i udział w spotkaniach właściwego klastra,
  • Przygotowanie umów, formularzy i dokumentacji,
  • Wdrożenie i ewaluacja komponentu bezpośredniego wsparcia finansowego we współpracy z koordynatorami regionalnymi i lokalnymi,
  • Zapewnienie właściwego raportowania i obiegu informacji zgodnie z wymaganiami projektu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach nauk ekonomicznych/ bankowości/ finansów/ prawa lub pokrewnych,
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolność do efektywnej pracy dynamicznie zmieniającym się i stresującym środowisku,
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych i/lub w sektorze pomocy humanitarnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Umowę w zależności od preferencji kandydata,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Elastyczny czas pracy.