kandydatów

Etat Asystent / Asystentka działu księgowości

Firma: ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6950961, z dnia 2022-05-04

ELECTREN S A ODDZIAŁ W POLSCE

ELECTREN S.A. – jest wiodącym wykonawcą sieci trakcyjnej i układów zasilania sieci trakcyjnej w wielu krajach na całym świecie. Działamy m.in. w Hiszpanii, Anglii, Francji, Kanadzie a także w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego oddziału w Polsce osób na stanowisko:

Asystent / Asystentka działu księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie zarządzania
  • Rejestrowanie i weryfikacja dokumentów używanych w działalności handlowej i administracyjnej
  • Realizowanie podstawowych zadań związanych z magazynowaniem i archiwizowaniem informacji i dokumentacji, zarówno na nośnikach cyfrowych, jak i standardowych, zgodnie z ustalonymi protokołami
  • Praca tymczasowa na okres 3-4 miesięcy, związana z aktualizacją systemu księgowego

Wymagania

  • Student/ka kierunków z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
  • Podstawowa wiedza księgowa
  • Dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Staranność, odpowiedzialność, dokładność

JĘZYKI:

  • Angielski – komunikatywny lub hiszpański - podstawowy (komunikatywny- mile widziany)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (w zależności preferencji kandydatów do pracy)
  • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-05-2022
Wyświetleń: 103