Etat Specjalista - Dział Marketingu i Komunikacji - Zespół Komunikacji

Firma: Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6935271, z dnia 2022-05-05

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego.

To unikalne miejsce na mapie Warszawy, w którego repertuarze są spektakle operowe, operetkowe, jak i musicalowe, oraz seanse filmowe.

Specjalista - Dział Marketingu i Komunikacji - Zespół Komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • opracowywanie i realizowanie strategii komunikacyjnej Teatru;
  •  prowadzenie spraw związanych z tworzeniem wizerunku Teatru;
  •  utrzymywanie kontaktów z mediami;
  •  opracowywanie informacyjnych tekstów prasowych dla mediów oraz tekstów do publikacji informacyjnych i reklamowych;
  •  prowadzenie profili na portalach społecznościowych i zamieszczanie informacji na branżowych portalach społecznościowych;
  •  zapewnienie obsługi medialnej wydarzeń artystycznych;
  •  pozyskiwanie patronatów nad przedsięwzięciami;
  •  pozyskiwanie sponsorów i mecenasów do przedsięwzięć oraz sprawowanie nadzoru nad właściwą realizacją umów i zobowiązań względem sponsorów i mecenasów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketingu, komunikacji, PR, (w tym mile widziane minimum 1,5 roczne w obszarze kultury);
  • łatwość w formułowaniu myśli, umiejętność redagowania różnorodnych tekstów;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność również w weekendy;
  • umiejętność wykorzystywania nowych technologii w działalności promocyjnej i komunikacyjnej;
  • znajomość funkcjonowania profili społecznościowych;
  • znajomość stołecznego rynku instytucji kultury (szczególnie teatrów);
  • umiejętność formułowania i wdrażania strategii oraz celów;
  • kreatywność, odpowiedzialność oraz umiejętność realizowania kilku projektów jednocześnie;
  • wysoka motywacja i orientacja na realizację wyznaczonych celów;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • rzetelność, terminowość, odpowiedzialność;
  • otwartość;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze 1,0 etatu;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • współpracę w przyjaznym zaangażowanym zespole.