kandydatów

Etat Wolontariusz do kursu komputerowego dla seniorów

Firma: Fundacja Animacja miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6961077, z dnia 2022-05-05

Fundacja Animacja

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi). W 2022 r. realizujemy projekt edukacji ekonomicznej seniorów.

Więcej o projekcie:

Wolontariusz do kursu komputerowego dla seniorów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do współpracy poszukujemy wolontariusza, który będzie pełnił funkcję asystenta trenera na kursie informatycznym w dniach: od 9 maja 2022 do 20 maja 2022 a września 2021 roku (10 dni roboczych w godz. 9.30–14.30). Wolontariusz zdecydować się na pomoc we wszystkie dni lub zdecydować się na kilka z nich. Zadanie polega na wsparciu seniorów w ich działaniach w Internecie i obsłudze laptopa i smartfona. Kurs 09.05.22r. – 13.05.22r. w WCK Marysin Wawerski ul. Korkowa 119/123 oraz 16.05.22r. – 20.05.22r. w WCK Falenica ul. Walcownicza 2.

Ile czasu?
5 godzin dziennie

Minimalny wiek wolontariusza: 14 lat

Wymagania

Poszukujemy osób kontaktowych, empatycznych, cierpliwych, życzliwych wobec osób starszych oraz odpowiedzialnych. Prosimy o aplikowanie załączając CV lub kilku zdań o sobie wraz z tel. kontaktowym. Pierwsza z trzech edycji kursu to 09.05.2022 - 13.05.2022, ale szukamy także wolontariuszy do kolejnej edycji.

Oferujemy

W zamian za Państwa zaangażowanie oferujemy poczęstunek każdego dnia trwania kursu, referencje, oraz przekażemy Państwu limitowany komiks z serii „Praga Gada”.