kandydatów

Etat Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: GRUPA PZU miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.

Ekspert ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Realizacja działań marketingowych i wspierających sprzedaż ubezpieczeń, w tym  inicjowanie nowych rozwiązań usprawniających ten obszar
  • Organizacja konferencji i spotkań branżowych dla kontrahentów i pośredników ubezpieczeniowych
  • Tworzenie baz wiedzy dla pracowników oraz koordynowanie komunikacji wewnętrznej
  • Organizacja programów motywacyjnych wspierajacych sprzedaż (konkursy)
  • Planowanie i realizacja aktywności dedykowanych pośrednikom ubezpieczeniowym, takich jak szkolenia, spotkania czy warsztaty
  • Organizacja narad pracy, szkoleń, spotkań i warsztatów, a także  egzaminów kompetencyjnych dla pracowników
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych