kandydatów

Etat Technik serwisu - Elektronik - możliwość przyuczenia

Firma: TELCOP miejsce pracy: Warszawa

TELCOP dostawca rozwiązań z branży IT

TELCOP Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży elektronicznej. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem kopiarek, drukarek, oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Stawiamy na zgrany zespół chcący wspólnie budować relacje z naszymi klientami. W związku z rozwojem poszukujemy:

Technik serwisu - Elektronik - możliwość przyuczenia
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • diagnostyka kopiarek, drukarek
  • naprawa urządzeń MFP u Klienta i w serwisie
  • instalacja urządzeń w sieci
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
Oczekiwania:
  • zamiłowanie do elektroniki poparte umiejętnościami manualnymi w tym zakresie
  • wykształcenie elektrotechniczne lub pokrewne techniczne
  • znajomość zagadnień informatycznych i sieciowych
  • doświadczenie w serwisie w branży nie jest wymagane
  • umiejętność budowania relacji z klientem i w zespole
  • rzetelność, sumienność, oraz zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • przeszkolenie w pełnym zakresie
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • samochód służbowy, telefon, laptop, niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość bezpłatnego korzystania z jachtów żaglowych oraz motorowych na Zalewie Zegrzyńskim