kandydatów

Etat Logistic Specialist

Firma: Joinco Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Joinco Polska Sp. z o. to dynamicznie rozwijająca się firma importująca produkty do jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku europejskim, a od 11 lat jesteśmy obecni w Polsce. Siłą naszej firmy są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, prace według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Logistic Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wspieranie zespołu pod względem logistyki
  • Opracowywanie dokumentacji importowej
  • Koordynacja i optymalizacja procesów logistycznych w transporcie morskim, kolejowym oraz drogowym
  • Współpraca z dostawcami, firmami spedycyjnymi, co-packingowymi oraz agencjami celnymi
  • Koordynacja procesów co-packingowych, magazynowych prac dodatkowych nad produktem
  • Weryfikacja poprawności oraz kontrola obiegu dokumentów importowych, celnych oraz handlowych
  • Monitorowanie harmonogramów dostaw, organizacja dostaw, zapewnienie terminowej i kompletnej realizacji wysyłek do klientów
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla działu handlowego
  • Kontrola stocku, przygotowanie odbiorów od klientów, weryfikacji i analizy, przygotowanie raportów
  • Przygotowanie dokumentów i koordynacja odprawy celnej próbek, kontrola próbek
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dziale logistyki (do roku czasu)
  • Bardzo dobra umiejętność planowania i organizacja czasu pracy
  • Skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu zleconych zadań
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Bogaty pakiet świadczeń medycznych
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Miłą atmosferę pracy