kandydatów

Etat Praktykant w Dziale Obsługi Klienta

Firma: Spravia sp. z o. o. dawniej Budimex Nieruchomości miejsce pracy: Warszawa

SPRAVIA Sp. z o.o. dawniej Budimex Nieruchomości

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Praktykant w Dziale Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • prace techniczne do procesu odbiorowego, kontakt z kupującym
  • udział w procesie odbioru budynku od GW
  • udział w przekazywaniu lokali kupującym
  • praca na dokumentacji powykonawczej
  • prowadzenie procesu usuwania usterek odbiorowych
  • współpraca z GW i Inspektorem nadzoru
Wymagania:
  • kierunek/specjalizacja konstrukcyjno-budowlana i budowlana ogólna; instalacyjna – sanitarna;     inżynieria środowiska  - ogólna; Gospodarka Przestrzenna
  • dokładna znajomość czytania dokumentacji i praca w autocad
  • komunikatywność, współpraca
  • doświadczenie w obsłudze klienta w ramach prac dorywczych mile widziana
  • rok studiów: Minimum III rok studiów
Oferujemy:
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze
  • solidne przygotowanie do pracy
  • owocowe dni

Planowany termin rozpoczęcia praktyk od 01.07.2022 na okres 3 miesięcy.