kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: Zing S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa

ZING jest największym polskim dystrybutorów papieru, podłoży dla poligrafii, mediów dla reklamy wielkoformatowej oraz materiałów opakowaniowych.

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdym oddziale naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie serwisu próbek – zaopatrzenie działu handlowego oraz realizacja zamówień zewnętrznych
  • organizacja materiałów reklamowych, referencyjnych oraz nadzór nad ich produkcją, drukiem, konfekcją i dystrybucją
  • redagowanie treści o tematyce marketingowej: komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna m.in. artykuły promocyjne, komunikaty prasowe
  • współpraca przy tworzeniu treści do social mediów: Facebook, Instagram i LinkedIn
  • dbanie o wizerunek marki ZING i spółek zależnych
Nasze wymagania:
  • rzutkość i komunikatywność
  • kreatywność i tzw. lekkie pióro
  • poczucie estetyki - znajomość programów lub aplikacji do prostej obróbki graficznej mile widziane
  • zaangażowanie i wykazywanie własnej inicjatywy w działaniu
  • samodzielność - umiejętność planowania czasu pracy oraz prowadzenie kilku spraw jednocześnie
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z poligrafią oraz języków obcych mile widziane
Co oferujemy:
  • pracę na pełny etat w biurze w Al. Jerozolimskich 212
  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i pakiet sportowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami