kandydatów

Etat Operator Linii Produkcyjnej

Firma: PURE ICE Sp. z o.o. miejsce pracy: Brwinów

Ogłoszenie numer: 7033371, z dnia 2022-05-20

PURE ICE Sp. z o.o. to największa w Polsce firma produkująca lód w kostkach do celów spożywczych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Brwinów

Opis stanowiska

  • obsługa wytwornic lodu
  • obsługa automatycznej linii produkcyjnej
  • obsługa automatycznej linii pakowania i paletyzacji
  • prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z produkcją, raportowanie
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń w odpowiednim stanie technicznym
  • dbałość o powierzone mienie
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz wszelkich innych wprowadzonych na terenie zakładu

Wymagania

  • posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologocznej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym oraz w weekendy
  • dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • PRACA W SYSTEMIE 3- ZMIANOWYM
  • stałe wynagrodzenie, premia, nagroda kwartalna
  • ubezpieczenie medyczne