kandydatów

Etat Analityk w Zespole Monitoringu i Windykacji

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7033686, z dnia 2022-05-20

Klient portalu Praca.pl

W związku z rozwojem działalności poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Analityk w Zespole Monitoringu i Windykacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę pożyczkobiorcy po uruchomieniu pożyczki,
  • prowadzenie dokumentacji pożyczkobiorcy od momentu przekazania jej przez Zespół Obsługi Klienta,
  • monitoring zapisów umownych pożyczek,
  • monitoring sytuacji finansowej pożyczkobiorców,
  • monitoring stanu i wartości zabezpieczeń pożyczek,
  • bieżące kontakty z pożyczkobiorcami w tym wizytacje pożyczkobiorców,
  • działania niezbędne związane z restrukturyzacją pożyczek,
  • rekomendacje działań na poszczególnych etapach obsługi pożyczek.

Wymagania

  • umiejętność analizy danych, sprawozdań finansowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość dokumentów finansowych podmiotów gospodarczych,
  • znajomość zagadnień weryfikacji wyceny zabezpieczeń,
  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
  • mile widziane doświadczenie w bankowości korporacyjnej i SME
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • pracę w małym zespole,
  • stabilne zatrudnienie,
  • finansowanie benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • karta multisport
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • dobrze usytuowane biuro na warszawskim Mokotowie 50m od wyjścia z metra Wierzbno.