kandydatów

Etat Referent ds. rozliczeń magazynowych - branża odzieżowa

Firma: Caterina miejsce pracy: Warszawa

Referent ds. rozliczeń magazynowych - branża odzieżowa
Miejsce pracy: Warszawa

Mile widziane Panie.

Główne obowiązki:
  • Wprowadzanie danych z faktur do systemu obsługi produkcji i systemu księgowego;

  • Przyjmowanie zwrotów tkanin i dodatków z zakładów produkcyjnych;

  • Przeliczanie walut i jednostek miar;

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji magazynowo-księgowej;

  • Sporządzanie kartotek materiałów i dodatków;

  • Sporządzanie kopii przyjmowanych dokumentów;

  • Wsparcie kierownika magazynu w zakresie raportów i zestawień stanów magazynowych, przesunięć itp.

  • Obsługa biura.

Oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie;

  • Mile widziana znajomość systemów obsługi produkcji i/lub księgowych;

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

  • Sumienność, dokładność, obowiązkowość;

  • Organizacja pracy własnej i samodzielność;

  • Terminowość i punktualność;

  • Komunikatywność, cierpliwość;

  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę;

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;

  • Praca 8:00-16:00 pon.–pt.;

  • Szkolenie wprowadzające.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)