kandydatów

Etat Pracownik produkcyjno - magazynowy

Firma: KOMAGRA Sp. z o. o. miejsce pracy: Kosów Lacki

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjno - magazynowy
Miejsce pracy: Kosów Lacki
ZAKRES ZADAŃ:
  • Rozładunek i załadunek dostaw oraz rozmieszczenie materiałów zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały do produkcji oraz odbiór wyrobu gotowego.
  • Kontrola ilościowo - jakościowa dostaw.
  • Prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji.
  • Kompletacja zamówień i zabezpieczanie wysyłek
  • dbałość o czystość w pomieszczeniach produkcyjno - magazynowych.
  • Ścisła współpraca z biurem.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego i/lub magazyniera.
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu.
  • Skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym i/lub magazynie wysokiego składowania.
  • Znajomość systemów magazynowych klasy ERP.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, kat. II WJO
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w nowo powstałym obiekcie i nowoczesnych urządzeniach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Program pozapłacowy.
  • Miłą atmosferę.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.

DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl