kandydatów

Etat Inżynier Sanitarny

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7065117, z dnia 2022-05-27

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą Instalacji Sanitarnych działający głównie na rynku Warszawskim. Nie jesteśmy korporacją liczymy na pracowników samodzielnych z dużą kreatywnością mających zarówno dużo pomysłów jak i kreatywnych uwag.

Inżynier Sanitarny

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie zestawień materiałów
  • sprawdzanie  dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej
  • bieżąca pomoc kierownikowi robót
  • koordynacja prac budowy
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku jako inżynier będzie dodatkowym atutem
  • biegła obsługi komputera - MS Office, AutoCad,
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności zarządzania czasem pracy zespołu,
  • sumienności

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • przyjazną atmosferę,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • pracę w fajnym zespole