Etat Specjalista ds. przyłączy i sieci branży energetycznej OZE

Firma: GREENVILLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7067736, z dnia 2022-05-27

GREENVILLE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Z działalnością firmy na terenie Ukrainy można się zapoznać na stronie https://greenville.ua/en/about/

Greenville Energy zaprasza do współpracy

Specjalista ds. przyłączy i sieci branży energetycznej OZE

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Analiza aktualnych ram regulacyjnych w sektorze energetycznym i monitorowanie wszystkich jego zmian
  • Analiza rynku energii elektrycznej, analiza dostępnych rezerw mocy itp.
  • Monitorowanie trendów rozwoju rynku energii, opracowywanie prognoz dalszego funkcjonowania branży, przygotowywanie przeglądów analitycznych i raportów dotyczących rynku energii
  • Udział w opracowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych dla budownictwa, elektrowni słonecznych i wiatrowych, identyfikacja ryzyk inwestycyjnych przez część techniczną
  • Analiza działań związanych z magazynowaniem energii w Europie
  • Analiza rynku urządzeń wysokiego napięcia, monitoring innowacji w zakresie OZE

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość Ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne, Ustawa z dnia 20 lutego 2015 r. o źródłach zasilania, Standardy elektryczne instrukcje obsługi i eksploatacji sieci Dystrybucji, Rozporządzenia w sprawie instrukcji obsługi technicznej instalacji elektrycznej, Procedury obsługi technicznej instrukcji obsługi technicznej do sieci, Normy: PN-E-05115, PN-EN 50341-1, PN-EN 50423-1, PN-EN 61140, N SEP-E-004, PN-EN 61140, PN-IEC 60364, N SEP-E-001
  • Doświadczenie na stanowiskach dyrektora ds. energetyki, specjalisty ds. energetyki lub specjalisty w firmach energetycznych od 3 lat
  • Doświadczenie projektowaniu, wdrażaniu i eksploatacji alternatywnych stacji energetycznych - preferowane
  • Znajomość języka angielskiego jest opcjonalna
  • Preferowani są kandydaci z doświadczeniem pracy w firmie firmach dystrybucyjnych, firmach zajmujących się systemami przesyłowymi, firmy zajmujące się analizą sieci elektrycznych

Oferujemy

  • Umowa o prace / B2B / Zlecenie
  • Praca w biurze oraz na terenach
  • Kompensacja paliwa
  • Wyjazdy służbowe do obiektów OZE
  • Telefon, laptop służbowy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2022
Wyświetleń: 113