kandydatów

Etat Mechanik Przebudowy Maszyn

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik Przebudowy Maszyn
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez realizację przebudów zgodnie z planem,
  • zapewnienie jakości produktów poprzez właściwe wykonywanie przebudów i ustawianie maszyn,
  • uruchamianie maszyn i linii produkcyjnych,
  • zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności linii produkcyjnych,
  • wdrażanie usprawnień oraz rozwiązań optymalizujących przebudowy,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych przebudów,
  • zgłaszanie awarii/usterek maszyn i urządzeń do Działu Technicznego,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów,
  • zgłaszanie do Przełożonego wszelkich nieprawidłowości,
  • inne prace zlecone przez Przełożonego.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie mechaniki
  • podstawowa znajomość narzędzi ręcznych
  • doświadczenie na produkcji bądź w warsztatach mechanicznych
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.