kandydatów

Etat Dyrektor Handlowy

Firma: CTS CHEMISTRY Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

CTS Chemistry tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Dyrektor Handlowy
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska
  • promowanie i rozwijanie linii produktów CTS Chemistry
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami
  • udział w budowaniu strategii rynkowej
  • realizacja założonej strategii sprzedażowo – marketingowej
  • zarządzanie, koordynowanie, rozwijanie i monitorowanie pracy podległego zespołu
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży i wyniki finansowe działu
  • zarządzanie budżetem marketingowym i realizowanie polityki marketingowej firmy
  • współpraca z klientami w zakresie efektywnej polityki dotyczącej asortymentu
  • proaktywny udział w wyznaczaniu optymalnej strategii sprzedażowej dla konkretnego klienta w oparciu o wiedzę rynkową
  • efektywna egzekucja ustaleń centralnych i lokalnych z klientem
  • opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych
  • ścisła współpraca z Zarządem Spółki i innymi działami
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów obowiązujących w firmie
  • sporządzanie rzetelnych raportów dla Zarządu
Wymagania
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym w branży: impregnatów budowlanych lub budowlanej ogólnej
  • umiejętność tworzenia i realizowania strategii sprzedaży
  • umiejętności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne
  • wiedza z zakresu zarządzania zespołem handlowym (wskazane doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym),
  • kompetencje przywódcze oraz w zakresie motywowania i rozwijania pracowników
  • umiejętność identykacji i dotarcia do właściwych osób decyzyjnych
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji oraz zamykania negocjacji z Klientami
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność brania odpowiedzialności biznesowej
  • komunikatywną, mobilną, o pogodnym usposobieniu
  • umiejętności negocjacyjne, dobra autoprezentacja, ale i asertywność
  • pro aktywność i nastawienie na cel
  • zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • obsługa komputera i pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych.
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie oparte na atrakcyjnej podstawie + prowizja od zysku prowizyjnego
  • odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, auto służbowe)
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy