kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: BAKS Kazimierz Sielski miejsce pracy: Karczew

Firma BAKS jest producentem osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Od 30 lat produkuje i dystrybuuje systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zestawień do przelewów wychodzących w EUR i PLN
  • Dekretowanie dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentów do obiegu
  • Księgowanie dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Rozliczanie wyciągów bankowych
  • Kompensowanie należności i zobowiązań
  • Weryfikacja klientów na białej liście
  • Sprawdzenie zgodności przyjęć z zakupami
  • Prowadzenie książki pocztowej
  • Odbieranie dokumentów z poszczególnych działów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Znajomość programu RAKS SQL
  • Znajomość programu eKsięgowy
  • Znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do programu Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe z bardzo korzystnymi warunkami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku