kandydatów

Etat Asystentka / Asystent w dz. Real Estate

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dołącz do topowej firmy w branży nieruchomości, którą wyróżniają skala inwestycji, ilość, bardzo dobrze rozpoznawalna marka i znakomite środowisko pracy.

Rozwijaj się pracując z najlepszymi specjalistami w branży.

Firma proponuje możliwości rozwoju, pakiet socjalny - Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, etc. oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Asystentka / Asystent w dz. Real Estate
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Wsparcie Managerów w dziale w codziennych obowiązkach
  • Przygotowywanie ofert, sprawozdań, raportów, prezentacji
  • Wsparcie procesu zakupowego nieruchomości - weryfikacji dokumentacji, stanu prawnego, koordynacja obiegu dokumentów oraz przepływu informacji między zespołami, wspieranie współpracy z firmami zewnętrznymi w tym notariuszami i kancelariami prawnymi
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji odnośnie nowych i potencjalnych nieruchomości
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie kierunkowe: Prawo, Gospodarka Przestrzenna, Geodezja i Kartografia
  • Kultura biznesowa i dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju w branży Nieruchomości
Oferta:
  • Umowa o pracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Znakomity zespół i nowoczesne biuro