kandydatów

Etat Asystent projektanta konstrukcji

Firma: Valmont Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 7057848, z dnia 2022-05-30

Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.

Asystent projektanta konstrukcji

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji stalowych pod nadzorem doświadczonych projektantów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnej z przepisami, normami oraz zleceniem klienta;
  • Przygotowywanie wytycznych na potrzeby opracowania dokumentacji produkcyjnej w zgodności ze zleceniem i wymaganiami klienta
  • Przygotowywanie wycen kosztów produkcyjnych projektowanych konstrukcji
  • Wsparcie zespołu projektowego w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich
  • Wsparcie tworzenia rysunków ofertowych
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budownictwo
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w biurze projektowym lub w firmie z obszaru konstrukcji stalowych
  • Wiedza w zakresie projektowania konstrukcji stalowych
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania norm budowlanych
  • Znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis lub innego programu do obliczeń statycznych
  • Dobra znajomość programu typu CAD oraz Microsoft Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu SolidWorks;
  • Mile widziana umiejętność praktycznego stosowania Metody Elementów Skończonych;
  • Mile widziana wiedza z zakresu obróbki stali oraz ogólnie pojętego wykonawstwa konstrukcji
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność w działaniu, w poszukiwaniu nowych rozwiązań;
  • Skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność;
  • Mile widziane umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet MultiSport
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków