kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Fundacja DKMS miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7078749, z dnia 2022-05-30

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sortowanie materiałów takich jak gadżety promocyjne, ulotki, plakaty, formularze itp.
  • Prace porządkowe na terenie magazynu.
  • Zapewnianie wsparcia podczas bieżących prac.

Wymagania

  • Dyspozycyjność w godzinach 8:00-17:00 (ilość godzin pracy ustalana jest indywidualnie).
  • Łatwość nawiązywania relacji z nowo poznanymi osobami.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Pracowitość i rzetelność.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres minimum 4-6 tygodni.
  • Praca od zaraz.
  • Pracę w organizacji, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Przyjazną atmosferę w zespole pełnym energii i zapału.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-05-2022
Wyświetleń: 69