kandydatów

Etat Pracownik magazynu / załadunki

Firma: Valmont Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 7078929, z dnia 2022-05-30

Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.

Pracownik magazynu / załadunki

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • Prace związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów, materiałów, surowców i wyrobów gotowych
  • Kompletacja zleceń produkcyjnych
  • Utrzymanie porządku na terenie magazynów
  • Wyjazdy montażowe i reklamacyjne
  • Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego związanych z procesem produkcji

Wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy II S – mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet MultiSport
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do posiłków