kandydatów

Etat Koordynator projektu pomocy żywnościowej

Firma: Fundacja ADRA w Polsce miejsce pracy: Warszawa

Koordynator projektu pomocy żywnościowej dla uchodźców (CFA1)

Miejsce pracy: praca zdalna lub praca w biurze we Wrocławiu lub w Warszawie w zależności od miejsca zamieszkania kandydata.

W ramach obowiązków będzie koordynacja projektu pomocy żywnościowej dla uchodźców.

Koordynator projektu pomocy żywnościowej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: CFA1
Zakres obowiązków:
  • Ewidencjonowanie wydatków,
  • Sporządzanie raportów,
  • Przygotowanie budżetów i ich aktualizacja,
  • Przygotowanie umów, formularzy i dokumentacji,
  • Nadzór nad pracą i wspieranie koordynatorów lokalnych,
  • Udział w spotkaniach z partnerami i donorami,
  • Udział w rekrutacjach i prowadzenie onboardingu,
  • Wsparcie kierownika programu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego mile widziana,
  • Zdolność do efektywnej pracy w dynamicznie zmieniającym się i stresującym środowisku,
  • Doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych lub w dystrybucji żywności będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę w zależności od preferencji kandydata,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczny czas pracy.

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”): Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ADRA POLSKA (dalej: Fundacja), KRS: 0000342704. Dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie wskazanych danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Fundacja przetwarza dane osobowe w powyższym celu przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Fundację danych osobowych narusza przepisy RODO. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia, w dowolnym momencie, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Fundację. Szczegóły dotyczące sprzeciwu oraz innych zasad przetwarzania danych, w tym informacje o kategoriach odbiorców danych, celach przetwarzania oraz dokładne dane kontaktowe Fundacji opisano na stronie www.adra.pl/RODO. W sprawach dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z ADO za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe@adra.pl. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, adres, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie upoważnienia zawartego w przepisach prawa obowiązującego. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu.