kandydatów

Etat Drukarz - Maszynista offsetowy

Firma: Elanders Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Płońsk

Elanders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Elanders Group działającego w kilkunastu państwach na kilku kontynentach.

W Polsce Elanders specjalizuje się w offsetowym druku rolowym, offsetowym druku arkuszowym oraz w druku cyfrowym w średnich i wysokich nakładach.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Drukarz - Maszynista offsetowy
Miejsce pracy: Płońsk

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn drukujących tj. ROTOMAN, MANROLAND, HEIDELBERG
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym
  • Odpowiedzialność za jakość i wydajność druku
  • Nadzór nad okresową konserwacją maszyny
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. zawodowe - mile widziane wykształcenie poligraficzne
  • Znajomość technologii druku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja stanowiska pracy, uczciwość, niezawodność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wynagrodzenia
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Pakiety medyczne ENEL-MED
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze