kandydatów

Etat Magazynier / Magazynierka z UDT

Firma: ZPC Milanówek Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 7092852, z dnia 2022-06-01

Magazynier / Magazynierka z UDT

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

Prace magazynowe

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów
  • Załadunek zamówień
  • Obsługa urządzeń magazynowych – wózki widłowe
  • Sprawdzanie stanów magazynowych

Wymagania

  • Praca na stanowisku magazyniera minimum 6 miesięcy - warunek konieczny
  • Uprawnienia na wózki widłowe – UDT – warunek konieczny
  • Umiejętność współpracy

Oferujemy

  • Praca w systemie 3 zmianowym: 6-14; 14-22; 22-6
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez Agencje Pracy do 18 miesięcy z możliwością zatrudnienia bezpośredniego
  • Wynagrodzenie na start od 3600 brutto + do 900 brutto (premia za obecność) lub wyższe uzależnione od Twoich umiejętności, doświadczenia i posiadanych uprawnień