kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: KGL S.A. miejsce pracy: Pionki

Firma KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka zajmuje się także dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych oraz importem i sprzedażą surowców i półproduktów. Jesteśmy dużą polską spółką i cały czas poszerzamy naszą działalność.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w Klaudynie koło Warszawy, zapewniamy zakwaterowanie oraz pracę od poniedziałku do piątku i powrót do domu na weekend.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem oraz chętnych do nauki.

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Pionki
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • pracę w systemie zmianowym (12h)
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa, premia frekwencyjna, premia wynikowa
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Działu Produkcji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
  • kartę Multisport
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn
  • przestrzeganie standardów produkcyjnych zgodnie z przyjętymi systemami
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane techniczne)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętności pracy w zespole
  • przestrzeganie wymogów zintegrowanego systemu zarządzania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku