kandydatów

Etat Kontroler Finansowy / Kontrolerka Finansowa

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kontroler Finansowy / Kontrolerka Finansowa
(umowa na zastępstwo)
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy z domu,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań,
  • perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie,
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta, dofinansowanie do wakacji i konkursy dla pracowników,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce z bezpłatną dostawą do wybranych dzielnic Warszawy,
  • wolontariat pracowniczy,
  • aktywności i programy rozwojowe, w tym szkolenia, sport i programy CSR,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Samodzielne zarządzanie przygotowaniem budżetu oraz forecastu kosztów marketingu, tak aby były spójne pod kątem finansowym oraz odpowiadały wymaganiom projektów biznesowych
  • Identyfikacja biznesowych przyczyn odchyleń do budżetu i forecastu oraz ich prezentacja na spotkaniach marketingu
  • Reprezentowanie działu finansowego w projektach komercyjnych
  • Udział w wybranych projektach strategicznych, zapewnienie finansowej rekomendacji związanych z decyzjami strategicznymi, proponowanie rozwiązań alternatywnych.
  • Kontrola dokumentu cenowego dla nowych SKU oraz kontrola cennika.
  • Samodzielne przeprowadzanie finansowego zamknięcia miesiąca w powierzonym obszarze odpowiedzialności finansowej, zapewnienie poprawności księgowań zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby biznesowe (spotkania SteerCo, OSMR, commercial plan) dostarczanie rekomendacji finansowych w uzgodnieniu z przełożonym oraz wskazywanie potencjalnych obszarów wzrostu
  • Opiniowanie umów marketingowych oraz kontrola zamówień w SAP pod kątem ich zgodności z budżetem
  • Rozwój procesów IT w celu poprawy jakości planowania i raportowania finansowego
  • Szkolenie członków zespołu komercyjnego z aspektów finansowych oraz przekazywanie wiedzy z części komercyjnej swoim podwładnym.
  • Ciągłe rozwijanie i wspieranie członków swojego zespołu mające na celu poszerzanie wiedzę i kompetencji w zespole
  • Analizy ad-hoc na potrzeby kierownictwa i HQ
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie Finansów lub Ekonomii
  • Doświadczenia w dziale finansowym lub controllingu w sektorze FMCG na stanowisku Kontrolera Finansowego lub 2 lata na stanowisku Młodszego Kontrolera Finansowego
  • Wiedza ekspercka z dziedziny finansów
  • Bardzo dobre zrozumienie mechanizmów i procesów biznesowych
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność przekazywania wiedzy/informacji partnerom z działów niefinansowych,
  • Umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji
  • Znajomość narzędzi ERP (dobra znajomość środowiska SAP, znajomość SAS jest dodatkowym atutem)
  • Rozwinięte umiejętności prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość procesów i procedur obowiązujących w firmie
  • ACCA/CIMA/ będzie dodatkowym atutem