Etat Doradca Techniczno-Handlowy / Kosztorysant instalacji sanitarnych

Firma: ZECHIK Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Zechik Sp. z o.o - firma wykonawcza z branży sanitarnej, klimatyzacji i wentylacji realizując projekty kompleksowo zapewnia swoim klientom fachową obsługę na każdym etapie realizacji Inwestycji od oferty po realizację oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy / Kosztorysant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej pod kątem przygotowania kosztorysu
  • Analiza specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  • Przygotowanie przedmiarów instalacyjnych oraz sporządzanie wycen/kosztorysów ofertowych
  • Wizje lokalne na terenie inwestycji
  • Współpraca z dostawcami urządzeń i materiałów, prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania:
  • Wykształcenia kierunkowego, technicznego (inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu kosztorysów i wycen
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji oraz utrzymanie i rozwój relacji z Klientami oraz Partnerami biznesowymi
  • Znajomość branży HVAC, rynku i usług budowlanych
  • Obsługa programów Autocad, Ms Office
  • Mile widziana znajomość programów kosztorysowych np. NormaPro, Zuzia
Oferujemy:
  • Praca stała
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Administratorem Danych Osobowych jest ZECHIK Sp. z o. o. z siedzibą w Zabierzowie (32-080), ul. Krakowska 259 (dalej: „my”).
Możesz kontaktować się z nami listownie na adres 32-080 Zabierzów, ul. Krakowska 259, mailowo na adres: praca@zechik.pl , telefonicznie pod numerem 12 632 77 23.
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia tej rekrutacji jest art. 221 Kodeksu pracy.
Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możemy uwzględnić Twojej kandydatury w procesie rekrutacji.
Będziemy przetwarzać Twoje dane tylko na czas bieżącej rekrutacji.
Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy je przetwarzać nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia wyrażenia przez Ciebie takiej zgody.
Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w razie gdyby były niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe, a także prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.