kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Auto Fus Group miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7097859, z dnia 2022-06-02

Renomowana firma motoryzacyjna w Warszawie poszukuje Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WAW

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej – akta osobowe, umowy o pracę, aneksy
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności pracowniczych, urlopów i zwolnień lekarskich
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich, szkoleń BHP
  • obsługa benefitów pozapłacowych
  • wsparcie w naliczaniu list płac
  • obsługa programu kadrowo-płacowego oraz Płatnik

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia; obsługa programu Płatnik
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych
  • zdolności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Excela
  • dokładność, dyskrecja
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • umiejętności interpersonalne
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę sportową
  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS