kandydatów

Etat Mistrz Działu Produkcji

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mistrz Działu Produkcji
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • nadzór i planowanie pracy działu produkcji,
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z założonymi celami
  • zapewnianie odpowiedniej wydajności i efektywności linii produkcyjnych
  • dbanie o jakość wyprodukowanych produktów
  • wdrażanie usprawnień oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • udział we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych i produktów
  • przygotowywanie niezbędnych raportów
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
  • nadzór nad osiąganiem celów/wskaźników jakościowych i procesowych działu
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wysoka świadomość w zakresie BHP oraz jakości pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość programów pakietu Ms Office
  • gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym, czterobrygadowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagrody jubileuszowe, świadczenia z ZFŚS)
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • parking dla pracowników