kandydatów

Etat Software Developer (.NET)

Firma: Rockitworks Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Software Developer (.NET)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2022/06/NET

O nas

Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych. Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność. Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie. Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym.

O Tobie

  • Dobra znajomość C#, .NET Core (wersja 5+)
  • Dobra znajomość JavaScript, Vue.js
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL (Oracle)
  • Znajomość: Jira, Confluence

Obowiązki

  • Wytwarzanie i modyfikowanie oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją i obowiązującymi zasadami
  • Przygotowywanie specyfikacji zmian, wspieranie mniej doświadczonych programistów i delegowanie zadań
  • Tworzenie testów jednostkowych oraz współpraca z zespołem testów przy testach akceptacyjnych oprogramowania
  • Zabezpieczanie wersji źródłowych programów
  • Samodzielna praca nad poprawkami błędów
  • Tworzenie dokumentacji wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Automatyzowanie wykonywanej pracy oraz używanie gotowych rozwiązań jak biblioteki czy frameworki
  • Prowadzenie codziennych spotkań programistów
  • Uczestniczenie we wdrożeniach zmian lub nowych systemów informatycznych
  • Mocne zaangażowanie w rozwój projektu, zrozumienie jego pełnego zakresu, wskazywanie najlepszych rozwiązań
  • Uczestniczenie w wyznaczaniu standardów programistycznych oraz w pracach koncepcyjnych

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę
  • Zapewnimy atrakcyjne stawki zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."