kandydatów

Etat Operator wózka widłowego - Magazynier

Firma: P.P.H. METPOL miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7114875, z dnia 2022-06-06

poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator wózka widłowego - Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kontrola i transport wewnętrzny towarów w magazynie, obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek towarów, kontrola jakościowa i ilościowa towarów
  • kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień
  • bieżąca kontrola jakości

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • doświadczenie w załadunku wyrobów stalowych o dużych gabarytach
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność
  • otwartość na zmiany i chęć doskonalenia się

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń
  • szkolenie techniczne i produktowe